• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/momentum koçluk
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
MOMENTUM KOÇLUK
Kurumsal

Hakkımızda

Yılları eğitim-öğretimle iç içe geçmiş deneyimli eğitimciler ve iyi eğitim almış,gönlünü eğitime veren genç eğitimcilerden oluşan dinamik ve enerjik bir kurumuz. 

Yıllarca ''Özel ders'' eğitimi veren , öğrencilere ''Eğitim Koçluğu'' yapan öğretim kadromuzla mutlak ve üstün başarı hedeflemekteyiz. 

''Başarısız öğrenci yoktur.'' felsefesiyle öğrenci merkezli olan programlarımız; kişiye özeldir ve öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli güncellenir.

Öğrenci profilimiz eğitim koçlarımızın yaptığı testler sonucunda belirlenir. Çıkarılan profil sayesinde öğrencinin ders çalışma eğilimleri, öğrenme karakteri ve alışkanlıkları belirlenir. Yapılan çalışmalar rapor haline getirilip sonuçlar değerlendirilir. 

Değerlendirme sonuçları doğrultusunda öğrenciye uygun çalışma ortamı hazırlanır. Çalışma programı hazırlanır. Hazırlanan program sürekli takip edilerek güncellenir.

Öğrencilerimize sürekli ödevler verilerek bu ödevlerin zamanında yapılıp yapılmadığı kontrol edilir. Böylelikle öğrenci sıkı denetime alınarak düzenli ve verimli ders çalışması sağlanmış olur.

Eğitim koçluğu programlarımız sayesinde %100 başarı garantisi vererek hedeflerine başarıyla ulaşmalarını sağlıyoruz. Ücretsiz tanışma seansımız için sizleri kurumumuza bekliyoruz.Misyonumuz

Öğrencilerimizin hedef yolculuğunda; farklılaştırılmış eğitim programlarımız ve öğrenci koçluğu programlarımız ile onlara yol arkadaşlığı ederek başarılı ve topluma faydalı bireyler olmalarını sağlıyoruz.

Vizyonumuz

''Eğitim parmak izi gibidir,Kişiye özel olmalıdır.'' düşüncesiyle çıktığımız bu yolda; kişiye özel eğitim programları düzenleyerek başarılı ve topluma faydalı bireyler yetiştiren lider bir kurum olmak.

İnsan Kaynakları

Kurumların en değerli ve en önemli kaynağı ''insan'' kaynağıdır. Sizde mesleğini ve öğrencileri seven, dinamik, yaratıcı bir eğitimci iseniz CV' nizi 

info@momentumkocluk.com adresine göndererek başvuru yapabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret152037
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.439832.5698
Euro34.502534.6407
Hava Durumu
Saat