• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/momentum koçluk
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
MOMENTUM KOÇLUK
Neler Yapıyoruz

*Kişiye Özel Ders Çalışma Programı

Ders programlarımız öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Kişiye Özeldir. Öğrenci koçlarımız tarafından hazırlanır. En az iki haftada bir değerlendirilir ve öğrencilerimizin ihtiyacına göre yeniden düzenlenir.
*Verimli Ders Çalışma Teknikleri

Öğrencilerimizin verimli ders çalışma teknikleri ile; eğitimleri aşamasında daha hızlı ve pratik ders çalışma teknikleri uygulamakla kalmıyor içlerine sindirerek öğrenmeleri ve bu öğrendiklerini hayatlarında uygular hale gelebilmelerini sağlıyoruz.

Bir çok kişiden duymuşuzdur '' Çocuğum gece gündüz çalışıyor fakat sınavları çok düşük''. Bunun tek bir nedeni var .Verimli ders çalışmamak. Çok çalışmak ve verimli çalışmak aynı şey değildir. Bir dersi saatlerce çalışmak yerine daha az bir sürede etkin ve verimli çalışmak daha faydalı olacaktır.
*Hafıza TeknikleriVücut Geliştirme egzersizleri gibi hafıza da alıştırma ve egzersizler yoluyla geliştirilebilir. Hafıza Teknikleri eğitimi , öğrencilerimizin bilgilerini belirli bir düzeyde depolanması ve istenildiğinde hatırlayabilmesi için gereklidir. Ezberlemek değil hatırlamak ve öğrenmek sistemine dayalı olan hafıza geliştirme teknikleri özellikle sözel olan derslerde çok etkili olmaktadır. Öğrencilerimizin ihtiyacına yönelik hafıza teknikleriyle şekillendirilmiş ders programları hazırlamaktayız.

*TEOG-YGS ve LYS Sınavları İçinTest Çözme TeknikleriÖzellikle Teog-Ygs ve Lys sınavlara hazırlanan öğrencilerimize uyguladığımız test çözme teknikleriyle öğrencilerimizin sınavlarda derece yapmalarını hedefliyoruz.

*Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri
Anlayarak hızlı okuma teknikleri ; Teog-Ygs ve Lys sınalarına hazırlanan öğrencilerimiz için sınavlarda bir adım önde olmalarını sağlayarak avantaj sağlamaktadır.

*Motivasyon Teknikleri
Öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarını motivasyon tekniklerimizle eğlenceli ve keyifli bir serüvene dönüştürüyoruz.

*Konsantrasyon ve Dikkat Arttırma TeknikleriKonsantrasyon ve nefes teknikleriyle Dikkat dağınıklığı problemlerini azaltarak öğrencilerimizin ders çalışma engellerini ortadan kaldırıyoruz.

*Kişiye Özel Birebir Ders ProgramıKişiye özel birebir ders programlarımızla öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözüm üreterek hedeflerine en kısa sürede ulaşmalarını sağlıyoruz. Özellikle okul derslerine destek programlarımızla %100 başarı garantisi veriyoruz.

*Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Programı
Kurumumuzda Her öğrencinin bir eğitim ve öğrenci koçu vardır. Eğitim koçlarımız velilerle sürekli işbirliği ve ileşim halinde olurlar.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret152040
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.439832.5698
Euro34.502534.6407
Hava Durumu
Saat